Nasz sklep

BART-MED.PL – Sprzęt medyczny Szczecin

Sklep ortopedyczno-medyczny Szczecin

ul. Maksyma GORKIEGO 5/2A
71-390 Szczecin
tel. 534-121-282

REFUNDACJA

sprzęt medyczny na nfz szczecin

laski ortopedyczne

kule ortopedyczne

balkoniki rehabilitacyjne, podpórki 2-; 3-; 4-kołowe

wózki inwalidzkie

– ortezy kończyn dolnych

– ortezy kończyn górnych

– ortezy i gorsety lędźwiowo-krzyżowe

– pieluchomajtki

– materace przeciwodleżynowe

– przeciwodleżynowe siedziska, z

   wypełnieniem z łuski gryczanej

– prześcieradła nieprzemakalne, wielorazowe

– pionizatory i wiele innych…

– dziecięce obuwie profilaktyczne najtaniej!
– podpiętki korygujące
– podpiętki skośne
– wkładki podpierające sklepienie
​  poprzeczne i podłużne stóp
– korektory między palcowe żelowe
– artykuły przeciw halluksom

sklep ortopedyczno-medyczny szczecin metody płatności

Nasi partnerzy

REH4MAT jest przodującym producentem wyrobów ortopedycznych i akcesoriów medycznych. Produkujemy setki wyrobów dziennie, które trafiają na półki sklepowe i do pacjentów, zarówno w Polsce jak i zagranicą, w ilościach kilku tysięcy sztuk miesięcznie. Dzięki innowacyjności i gwarancji bezpieczeństwa, nasza marka staje się coraz bardziej rozpoznawalna na całym świecie – od Stanów Zjednoczonych, Katar aż po Australię.

Timago od ponad 20 lat działa na polskim i europejskim rynku medycznym. Firma została założona z myślą o wspieraniu potrzeb osób niepełnosprawnych i osób zmagających się z problemami zdrowotnymi przy wykorzystaniu wiedzy fizjoterapeutycznej i ortopedycznej. Od samego początku jest wiodącym polskim producentem sprzętu medycznego, który nadaje tempo rozwojowi polskiego rynku medycznego. Posiada 100 % polskiego kapitału a bogata i niezwykle zróżnicowana oferta obejmująca wiele grup produktowych.

O nas
Sklep loga

Firma mdh sp. z o.o. od dwudziestu lat proponuje rozwiązania medyczne w zakresie ortopedii i rehabilitacji. Specjalizuje się w usprawnianiu osób z dysfunkcjami narządu ruchu. Aktywność biznesowa spółki jest widoczna w wielu obszarach działalności (produkcja, import, eksport, dystrybucja). Jest producentem obuwia profilaktycznego, artykułów ortotycznych, wytwórcą przedmiotów rehabilitacyjnych. Posiada udziały w podmiotach zależnych krajowych jak i zagranicznych. Charakteryzuje się wysokim tempem wzrostu organizacyjnego i ekonomicznego.

MEDI

Slogan „medi. czuję się lepiej“ odzwierciedla nasze postrzeganie firmy medi jako partnera wszystkich uczestników rynku medycznych środków pomocniczych.

Naszymi produktami i technologiami chcielibyśmy sprawić, aby życie ludzi było łatwiejsze, lepsze i piękniejsze. Temu wyzwaniu chcemy sprostać codziennie wychodząc na całym świecie naprzeciw różnym potrzebom klientów.

Logo Medi

BART-MED sprzęt medyczny Szczecin

Nasz sklep mieści się na ul. Maksyma Gorkiego 5/2A
obok Przychodni  „Rodzinnej”.
Niedaleko znajduje się przystanek linii tramwajowej
nr 9 i 1 oraz autobusowej nr 67.

sprzęt medyczny szczecin